Novoroční jízda 1. 1. 2018

Ilustrační obrázek

Pojďte se s námi svézt prvním vlakem roku 2018. Plánovaný odjezd je 1. ledna 2018 přesně ve 12:00 z úzkorozchodného nádraží v Mladějově. Cílovou stanicí je Nová Ves, případně jiný obratový bod, kam se podaří dojet. Čas návratu může být vzhledem ke klimatickým a povětrnostním podmínkám rovněž překvapením.

Během jízdy bude určitě i čas udělat pár zajímavých zimních fotozastávek. Jak taková jízda probíhá, se můžete podívat ve fotogalerii z Nového roku 2017.

Teplý čaj bude na palubě vlaku a zastávkách podáván zdarma. (V tento den nebude občerstvení U parního stroje v Mladějově otevřeno, předzásobte se proto sami ostatním proviantem v dostatečné míře.)

Ve vlaku budou řazeny vozy plně klimatizované na okolní teplotu. S ohledem na expediční charakter akce proto velmi doporučujeme vhodné oblečení a obuv. Akce není vhodná pro malé děti.

Ilustrační obrázek

Jízdné platí dle standardního tarifu MPD. Rezervace předem prostřednictvím rezervačního systému na adrese rezervace.mladejov.cz je nutná, počet míst je omezený.

Při extrémních sněhových podmínkách může být akce zrušena; konání akce bude účastníkům potvrzeno prostřednictvím SMS, případně budou přes SMS informováni o zrušení vlaku. V případě zrušení vlaku nebo nedojetí vlaku alespoň do poloviny plánované trasy mají cestující nárok na vrácení jízdného.