Otevírací doba muzea

Muzeum je otevřeno od 2. 5. do 30. 9. 2017

Po domluvě je možné zorganizovat prohlídku expozic Průmyslového muzea Mladějov i mimo sezónu, v případě zájmu nás prosím kontaktujte (604 635 779).

Otevírací doba

Muzeum je otevřeno denně mimo pondělí od začátku května do konce září.

Prohlídky expozic

Prohlídka muzea mimo dny provozu dráhy začíná každou celou hodinu od 9:00 do 15:00 hodin včetně. Vstupenku zakoupíte u průvodce. Příchodu průvodce prosím vyčkejte u posezení U parního stroje naproti vstupu do areálu.

Prohlídka muzea ve dnech provozu dráhy začíná vždy po návratu výletního vlaku do Mladějova v prostoru nádraží úzkorozchodné dráhy. Jízdenky se prodávají v pokladně na nádraží, vstup do muzea pro cestující s platnou jízdenkou je zdarma. Samostatnou vstupenku na prohlídku muzea zakoupíte případně taktéž v pokladně na nádraží.

Jiné termíny je návštěva muzea možná pouze po předchozí domluvě (tel. 604 635 779).

Začátek prohlídky muzea
Začátek prohlídky muzea na plánu areálu muzea

Další informace

Žádáme návštěvníky, aby se při čekání na zahájení prohlídky nepohybovali samostatně v prostorách bývalého šamotového závodu mimo posezení před kavárnou, nádvoří, nádraží Mladějovské průmyslové dráhy a dětského hřiště. Návštěvníci jsou povinni dodržovat Návštěvní řád muzea, který je vyvěšen na pokladně, a jsou povinni uposlechnout výzvy pracovníků muzea a respektovat bezpečnostní značení. Děkujeme.

Otevírací doba muzea

Mimo sezonu je muzeum přístupné pouze po předchozí domluvě.

Vstupné do muzea

Dospělí60,- Kč
Děti do 15 let30,- Kč

Děti do 6 let v doprovodu rodiče vstup zdarma.

Ve dnech provozu dráhy vstup do muzea pro cestující s platnou jízdenkou zdarma.

V den akce Bitva Mladějov Blosdorf 1915 platí zvláštní vstupné.