Aktuality
- Fotogalerie „Den (mladějovské) železnice 2023“
- Fotogalerie „Párou na měsíční krajinu aneb Zahájení sezóny 2023“
- Ukončení turistické sezóny 2023
- Fotogalerie „Jarní brigáda 2023“
- Pozvánka na letošní Den (mladějovské) železnice (30. září 2023)
- Fotogalerie „GeoKačeři 2023“
- Fotogalerie „Fotovlak s BS 80“
- Historická fotogalerie Vítězslava Odehnala
- Historická fotogalerie „Pára v Mladějově opět vyjela (1995)“
- Fotogalerie „Svatba v Mladějově 2021“
Zvláštní jízda na Hřebeč 28. října 2015

Připojte se ke sponzorům a partnerům mladějovské úzkokolejky a zúčastněte se také zvláštní jízdy parním vlakem až na Hřebeč.
Chcete se podívat na mladějovskou dráhu pod barevnou oblohou podzimu, pomoci partě nadšenců se záchranou unikátní technické památky a využít vzácné příležitosti zúčastnit se jedinečné akce? Mladějovská průmyslová dráha pořádá ve sváteční den 28. října 2015 pro své sponzory a partnery zvláštní jízdu parním vlakem po právě rekonstruované trati až na Hřebeč.Staňte se našimi drobnými sponzory s příspěvkem od 500 korun a připojte se také! Drobné občerstvení po dobu jízdy a průvodcovská služba ve všech zastávkách je zajištěna.
Pro bližší informace a rezervaci místa prosím pište na email martin.janata@mladejov.cz nebo volejte na telefonní číslo 721 546 801. Počet míst ve vlaku je omezen; rezervace místa je z organizačních důvodů nezbytná.
(Máte-li zájem, prohlédněte si ještě fotografie ze zvláštní jízdy určené pro naše podporovatele v roce 2014.)
Projekt obnovy trati na Hřebeč je realizován za podpory Nadace Vodafone Česká republika.