Příští stanice Hřebeč! Obnova trati bude pokračovat

Příští stanice Hřebeč! Obnova trati bude pokračovat

Děkujeme všem přispěvatelům, kteří se zapojili do crowdfundingu a prostřednictvím kampaně na portálu Hithit podpořili projekt rekonstrukce úseku úzkokolejky mezi Novou Vsí u Kunčiny a Hřebčí. Obnova nyní neprovozované části trati tak bude moci pokračovat.

Po třiceti dnech od zahájení kampaně se 150 podporovatelům podařilo shromáždit tzv. „cílovou částku“ 120 tisíc korun a splnit tím podmínky Nadace Vodafone Česká republika pro udělení nadačního příspěvku ve výši taktéž 120 tisíc korun. Jsme velmi potěšeni, kolika lidem na osudu historické mladějovské úzkokolejky záleží.

Aktualizováno 18. 9. 2014: Naše crowdfundingová kampaň na portálu HitHit právě skončila. Zapojilo se do ní celkem 200 přispěvatelů, kterým se podařilo shromáždit částku 155 860 korun. Všechny tyto prostředky budou použity na realizaci projektu obnovy posledního úseku až do konečné stanice Hřebeč.

Všem podporovatelům ještě jednou děkujeme za spolupráci. Po obdržení konečného seznamu všech dárců začneme rozesílat slíbené odměny, respektive informace o možnosti jejich čerpání.

Logo Nadace Vodafone ČR

Projekt je realizován za podpory Nadace Vodafone Česká republika.


Za mediální spolupráci děkujeme ŽelPage, elektronickému magazínu o drahách.